Kokemuksia olimp hotellista sb:llä?

kertokaa kokemuksia sunny beach olimp hotellista
3549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paljon vaikka ei olekkaan mikään uus ja nii ees päin. Henkilökunta aivan ihanaa ja muutenkin tykkäsin oikein kovasti. Siihen hotelliin ens kerrallakin

Äänestä
  • Kiitos sulle mielipiteestä.. on nimittäin tullut myös erittäin negatiivista palautetta mutta ei pudä uskoa ennenkuin itse käy paikanpäällä toteamassa. Kiva kuulla että pidit hotellista.

    Äänestä

  • ++++++ kirjoitti:

    Kiitos sulle mielipiteestä.. on nimittäin tullut myös erittäin negatiivista palautetta mutta ei pudä uskoa ennenkuin itse käy paikanpäällä toteamassa. Kiva kuulla että pidit hotellista.

    Plussaa: Henkilökunta erittäin mukavaa väkeä.
    Huoneet ihan asumiskelpoisia, luksusta on turha odottaa mutta kyllä niissä loman ajan asuu ihan hyvin. Yhtään torakkaa en (ainakaan meidän huoneessa havainnut)

    Miinusta: Huoneet hyvin eri kokoisia. Ihan onnesta kiinni et minkälaisen huoneen saa. Joillain voi olla hikisen pieni kämppä tyyliin kaks petiä ja parveke vessa ja joillain koko perheen kokoinen asunto. (Ainakin huoneet 407 ja 111 ovat suuria =)
    Aamupalasta pitkä miinus! Nimesimme aamiaisen Bird poop breakfastiksi, se kun sattuu olemaan hotellin ylätasanteella ja varpuset käy sielä sitten syöpöttelemässä ja paskomassa ruokiin.. Todella terveellistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


++++++ kirjoitti:

kertokaa kokemuksia sunny beach olimp hotellista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu