Missä Oulussa on paikkoja missä vois käydä purkamassa paineita tämmöinen 35v kaveri. Parkkiksia puistoja yms? Olen muuttanut huhtikuun alussa tänne ja paikat on vähän outoja.
Oulun tapaamispaikat?
7
1770
Vastaukset
- itoris
mennä toivonniemeen! siel on hyvii mestoi!
- Pekka-68
Missäs päin tämä Toivonniemi on?
- Anonyymi
tule luoksekseni ja 5täyty toiveeni olen aika mies ja neitsyt haluan imeä sua
- Anonyymi
onko tämä maksullinen..mistä voi löytää asiallista mietä niihin hommiin..kysyy aikuinen mie
- Anonyymi
Treffi palstalta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Treffi palstalta
Ouluntullissa pyörii kesällä porukkaa... eikös yöhuikka ole homobaari? Itsekin himottaisi käydä huimassa, mutta millaista porukkaa siellä käy? Itse viihdyn mustissa nahoissa ja ois mahtava löytää samanhenkisiä miehiä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ouluntullissa pyörii kesällä porukkaa... eikös yöhuikka ole homobaari? Itsekin himottaisi käydä huimassa, mutta millaista porukkaa siellä käy? Itse viihdyn mustissa nahoissa ja ois mahtava löytää samanhenkisiä miehiä!
Kiinnostaa nahka
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2042368
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo401582Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1351232Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol2881028Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56972Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis296940Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20912- 55906
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S19774Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58763