mitä tekisin...(itsetyydytys juttuja)

mitä teen kun sormettaminen ei tyydytä tarpeeksi haluaisin jonkun hyvän keinon tietääkö joku?
61672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

fleshlight

Äänestä

Hiero sitä klitorista ja sen vartta pyoritellen ja edestakas, takuuvarmaa! Mulla toimii kun samaa aikaa jännitän jalkoja iha suoraa...
Sitte toinen: Väännä käsisuihku täysille ja suihkuta klitorikseen! Ai että ku tuntuu hyvälle ;)

Äänestä
  • Ei missään nimessä saa mennä vääntämään suihkua täysille tuollaisessa käytössä! Et taatusti halua tehdä itsellesi vahinkoa.

    Äänestä

  • ''' kirjoitti:

    Ei missään nimessä saa mennä vääntämään suihkua täysille tuollaisessa käytössä! Et taatusti halua tehdä itsellesi vahinkoa.

    ei se suihku paikkoja riko xD xD xD

    Äänestä

  • öhöhöhöh kirjoitti:

    ei se suihku paikkoja riko xD xD xD

    Naura sinä vain. Lääkäriä ei naurattaisi.

    Äänestä

miks ei?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastauksia kirjoitti:

mitä teen kun sormettaminen ei tyydytä tarpeeksi haluaisin jonkun hyvän keinon tietääkö joku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu