Totuus chat-naisista

Kolme karvasta tosiasiaa chat-naisista : 1. Chat-naiset jotka haluavat nettiseksiä, ovat homomiehiä. 2. Chat-naiset jotka haluavat tapaamista, ovat saatanan rumia. 3. Chat-naiset jotka ovat sekä naisia että hyvännäköisiä, eivät halua mitään. Yhteenveto : Toivoton tilanne.
132922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tuo toinen väittämä ei pidä paikkaansa ainakaan
Bagdad Cafeessa :) Vinkiksi

Äänestä
  • Tuo ei pida paikkaansa olen kyllä varmasti hyvännäköinen , mut siltikin haluun tavata mukavia miehiä joskus ,ja oon tavannutkin 4, joista ihme kyllä 3 ihan hyvännäköisiä hekin.

    PS, treffit huomennakin chat.miehen kans
    Eikä silti koskaan ole rumaks sanonut , päin vastoin kyllä yhen sata kertaa ainakin:))

    Äänestä

  • Eikä *piip* kanssa Helsinkiklubilla=)

    Äänestä

kattele kuule muualta sitte äläkä täälä vollaa hyvä ihminen,aina samaa jauhantaa ja vellaamista näis asiois,kukaan ei pakota olemaan täällä ja vonkaamaan ja yrittämään josko nyt sitten sattuis ihan "vahingossa kaunis misu hyppäämään syliin"

Älä missään nimessä yleistä,sillä kyllä täällä ihan kivojakin ihmisiä on,ja ehkä olis kasvun paikka kun pitää ihmisiä haukkua,jos me oltas kaikki samanmoisia,ei olis mistä valita,ehkä kuitenkin ihmisen sydän on se lopullinen mikä merkitsee pysyvässä suhteessa pysymisen.ei sillä pelkällä näöllä kauaa olla yhdessä,tai sitten on kyllä aika tyhjää päässä..

Mutta kaikille,oikein hyvää kevättä ja rakkautta ja kaikkea ihanuutta yllinkyllin...lämpimiin kesäöihin,joista pian saa taas nauttia =)

Äänestä

Toi oli muuten hyvä ja pitää pitkälle paikkansa=o)
Olet tosiaan asiaan paneutunut.

Äänestä

Jaha, no kerroppa site, et miks miehet haluu tavata hyvännäköse naise nii kaua, ku naine kertoo olevansa liikuntarajotteine, ni sit ei enää ees tervehditä!!??????
ONKOHA SE VIKA MUKA AINA MEIS NAISIS?????????

Äänestä

1) Sulla on käynyt tosi huono tuuri.
2) Tapaamani chattitutut on olleet ihan ok näköisiä,tavallisia mukavia ihmisiä,joiden kanssa sätti-ystävyys/tuttavuus jatkuu.
3) Onkohan vika katsojan silmässä?
Yhteenveto:Olet epärealistinen ja -toivoinen mieshenkilö.

Äänestä

Itse taidat olla toivoton tapaus!

Äänestä

1. Chat-miehet jotka haluavat nettiseksiä ovat puutteessa joko siksi, että ovat naimisissa tai siksi, että eivät yksinkertaisesti voi saada naista. (s**tanan rumia/tyhmiä/jne)
2. Chat-miehet jotka haluavat tapaamista ovat joko naimisissa tai s**tanan rumia/tyhmiä/jne (eivätkä yksinkertaisesti voi saada naisseuraa livessä)
3. Chat-miehet jotka ovat sekä Miehiä että hyvännäköisiä, vapaita ja fiksuja.... JOS semmoisia olisi, kuka niitä jaksaa seuloa kuin neulaa heinäkasasta.
Yhteenveto: Toivoton tilanne. :))))

Äänestä
  • ....Kaikille kuitenkin ihan mielettömän ihanaa kevättä!!!!! :))

    *haukotus*

    Äänestä

  • JUU SINÄ OLET TODELLA OIKEASSA...TOHON VOISIN VIELÄ SANOA ET OLEN AINAKIN TAVANNUT PARI MIESTÄ JOTKA EIVÄT OLE KOMEITA,MUT YSTÄVYYS ON JATKUNUT VAIKKA SE EI OLE MENNYT SEURUSTELUASTEELLE..EI RINSSIEN TARTTE OLLA KOMEITA MUT SYDÄN KUN ON KULTAA NI SE ONKIN PARASTA..JUU MIKS MIEHET SANOO ET NAISTEN PITÄÄ OLLA KAUNEITA KU YLEENSÄ MIEHETKÄÄN EI OLE MINKÄÄN NÄKÖSIÄ AINA JOSKUS KU HEITÄ TAPAA,MUT SYDÄN SE TOSIAAN TÄRKEINTÄ ON.TURHA HAUKKUU NAISIA KUN MIEHISSÄKIN JA ENEMMÄN VIELÄ PEIKONNÄKÖSIÄ...NO MUISTAKAA ETTEI NAAMALLA VELLIÄ KEITETÄ SE ON SE SYDÄN JOKA JYLLÄÄ..

    Äänestä

muuta kuin kivaa seuraa ja mukavia hetkiä elämään ja ystäviä .
En kuitenkaan uskalla edes tavata ketään ja syynhän jo tiedät varmaan sinäkin.
Chat miehiä kun ei voi tavata kun ei niissä ole niitä luotettavia ollenkaan ja oikeasti rehellisiä vaan ovat pelleilijöitä ja seksinvonkaajia kaikki poikkuksetta

Äänestä

on kaksi asiaa joihin chat-miehet ovat TOSISSAAN paneutuneet: 1.itkeminen 2.runkkaaminen yhteenveto: sad but true

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiaan paneutunut kirjoitti:

Kolme karvasta tosiasiaa chat-naisista : 1. Chat-naiset jotka haluavat nettiseksiä, ovat homomiehiä. 2. Chat-naiset jotka haluavat tapaamista, ovat saatanan rumia. 3. Chat-naiset jotka ovat sekä naisia että hyvännäköisiä, eivät halua mitään. Yhteenveto : Toivoton tilanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu