Winapin kaiku pois?

Voisiko joku neuvoa mistä asetuksista saan kaiun pois Winap 5.3:sesta?
4284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerro ensin mikä on "Winap"?

Äänestä
  • Tarkoitit varmaan WINAMPpia. Minusta winampissa ei ole sellaista ominaisuutta. Sulla on varmaan joku toinen ohjelma samaan aikaan päällä.

    Äänestä

  • Winamp ;D kirjoitti:

    Tarkoitit varmaan WINAMPpia. Minusta winampissa ei ole sellaista ominaisuutta. Sulla on varmaan joku toinen ohjelma samaan aikaan päällä.

    asetuksista, ettei siellä ole "Echo" - kaiku - mennyt päälle.

    Äänestä

  • äänikortin kirjoitti:

    asetuksista, ettei siellä ole "Echo" - kaiku - mennyt päälle.

    löytää asetuksen jossa toi Echo juttu löytyy?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iibee kirjoitti:

Voisiko joku neuvoa mistä asetuksista saan kaiun pois Winap 5.3:sesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu