Pokemoncrater trade

Miten sen treidaus tarjouksen voi jättää? Osaan laittaa pokemonin treidattavaksi, mutta en osaa jättää sitä tarjousta. Miten se onnistuu?
8879
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mulla on sama onkelma...

AUTTAKAA!

Äänestä

'Select Pokémon to add to your offer below'
siinä mää painan aina 'View: All Your Pokemon'
ja sitte tulee 'Error: No pokemon were found for that search (or they may be on your team).'

Ja mulla on kyllä siellä kaks pokemonia siinä 'Your Pokemon up for trade' kohassa.

Auttakaa jos osaatte, PLZ

Äänestä

Treidauksessa olevien pokemonien oikeassa reunassa,jossa näkyy myös pokemonien hyökkäykset,lukee:"Remove". Klikkaa siitä.

Äänestä
  • Minkä tapainen tämä peli on? Tarviiko siinä mitään Diamondia tai jotain vastaavaa ja olisiko jollain antaa linkki?

    Äänestä

  • paav.o kirjoitti:

    Minkä tapainen tämä peli on? Tarviiko siinä mitään Diamondia tai jotain vastaavaa ja olisiko jollain antaa linkki?

    ei tarvitse mitään diamondii tai pearlii eikä mitään gba ds gbc pelejä täs on osote www.pokemoncrater.com

    Äänestä

  • paav.o kirjoitti:

    Minkä tapainen tämä peli on? Tarviiko siinä mitään Diamondia tai jotain vastaavaa ja olisiko jollain antaa linkki?

    peli on aika pitkävetoinen ja hidas mut siin kehitetään kokemuksia ja hankitaan uusia pokemoneja ja linkki on pokemoncrater.com tai googlesta pelkkä pokemoncrater. ollos hyvve

    Äänestä

älä laita sitä pokemonii trade pokeihin minkä haluat vaihtaa vaan sit kun oot siellä mihin pokeen sen haluat vaihtaa ni sit painat view... en muista sitä sanaa mut se alkaa view ja sit valitset sen pokemonin minkä haluut vaihtaa sit siin on se pokemon ni sit laitat sen sinne toiseen ruutuun ja painat alhaalta sitä nappii


Toivottavasti autto

Äänestä

kun meet treidaa niin sun pitää ottaa joku tyyppi ja tapella sitä vastaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Miten sen treidaus tarjouksen voi jättää? Osaan laittaa pokemonin treidattavaksi, mutta en osaa jättää sitä tarjousta. Miten se onnistuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu