Aika sexy tuo susanna kyllä oli. Kohtuu kokoiset meijerit ja kaunis hymy. Vapaamielinen, iloisenoloinen, ei ainakaan ole ahdistunut kun suhtautuu alastomuuteenkin luonnollisesti, ei tiukkapipoisesti niinkuin leastadiolaiset ja muut uskovaiset.
Suosanna on ihana
Poikamies27v
5979
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
yhtenä aamuna aamu-tv:ssä kuka mahtoi olla se blondi
julkkis nainen, jota toimittaja pyysi kommentoimaan
Susanin kuvia, johon nainen; "En viitsi edes katsoa"
Eipä ollut Kyseinen nainen mikään kaunotar itsekään,
ei tuollaisen kannattaisi lähteä arvosteleen toisia, en muista nimeä, kuka oli, joku "julkkis" kuitenkin, huh huh!
Ei kai se kuulu henkilön kauneuteen mitenkään, jos ei halua katsoa perverssin henkilön reva-aukista kuvaa?
ihminen oli Susanna Penttilä. Esiintynnyt kaiken maailman lehdissä alusvaatteisillaan ja ilman. Oikea tyrkky itsekkin...ei varaa arvostella todellakaan kenenkään kuvia..menis vaan itseensä.
Kuukeloikaahan tyttelin sivuille siellä on "kuvia"...hah mikä tekopyhä tyrkky......
Onko edesmenneen suhteen intiimeitten asioiden tilittäminen kuukausitolkulla katkerana eri medioissa ihanaa?
Onko tasapaksu ja vyötärötön kroppa naisella ihana? Entä lupsuttava hiuslisäke ja poksahtelvissa ja vinkuvissa stringeissä muhkeiden kinkkujen esittely ihanaa?
Toivottavasti tämä B-luokan julkkis ei kohta kiusaa Suomen kansaa katumiskirjoituksillaan...
Huvittavaa, että n. 40-vuotias ihminen viitsii roikkua medioissa edesmenneen suhteen varjolla.
Koomista! Kooooomista! Höpsöä hössötystä ja kenties joidenkin mukaan ihanaa, jos kohta heidänkään...
; DDDDD ; >>>>>