hei oikeesti jätkät käsi ylös jotka olette edes kattonu äitien palstaa? vittuako sinne edes kattomaan ku täällä akat valittaa enemmän ku kotona!
tän foorumin käyttö loppuu mun kohaltani tähän topicciin! jatketaan asiaa http://www.trendipapa.fi/
tän foorumin käyttö loppuu mun kohaltani tähän topicciin! jatketaan asiaa http://www.trendipapa.fi/
Vastaukset 4
Vanhimmat
täällä vaan naiset käy kitisemässä ja morkkaamassa surkeita ukkojaan, tää on ISIEN palsta, ei mikään akkojen ruikutus paikka.
Naisilla on uskomaton tarve vakoilla ja etsiä tietoonsa kaikenlaisia asioita, joilla miestä voisi kyykyttää.
Jos kuulisitte miten äidit jakavat tietojaan "hiekkalaatikolla", niin taatusti jättäisitte kertomatta ja paljastamatta omia henkilökohtaisuuksianne vaimolle - on meinaan sellainen juorukerho.
netin keskustelupalsta on samanlainen hiekkalaatikko, ehkä jopa pahempi - täällä kun voi pahaa oloaan purkaa anonyymisti.
Nii. Ja heti jos joku äijä heittää jonkun kakkahuulen tai muuta huumoria nii jo on muijat kiljumas et saatanan sika.
Palstan alaotsikossa on sanottu mielestäni hyvin selkeästi mistä tällä palstalla on ajateltu keskusteltavan:
»Keskustele isyydestä ja isän roolista perheessä.»
Mielestäni naisetkin voivat vallan hyvin keskustella isyydestä ja etenkin isän roolista perheessä.
Kokonaan toinen juttu on sitten se, liittyykö kaikki jutut mitenkään aiheeseen. Toisaalta liittyykö kaikki isienkään kirjoittamat jutut isyyteen?