Käytän!Seronil,20mg-Suprium,100mg ja tarvittaessa Diapamin,5mg päivässä.Olen huomannut,että seksuaallinen kykyni on laantunut melkein kokonaan.Onko saman tyyppisiä kokemuksia muilla?
Lääkkeiden!!!SIVUVAIKUTUKSISTA?
Jukka
5662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lääkärin kanssa kannattaa neuvotella
Lääkkeiden yhteisvaikutukset
taikka allergiaoireet on syytä
käydä tarkkaan läpi
Jotkut lääkkeet vaikuttavat mahdolli-
sesti myös liikenteessa ajokuntoon
joten sekin kannattaa huomioida
------------------------------------
Kasvisyöjätkään eivät ehkä ole
kokonaan BSE-kohun ulkopuolella
sillä naudanlihasta tehdään
gelatiini/liivate virityksiä
joita on sitten lapsillekin tarjolla
oikein paljon:esim makeiset,jäätelöt
lääkkeiden päällyksissä,luontais
tuotteissa jne
**************************************
seronil tappaa kaikki halut kuulemma useastikin, mutta toisaalta niin tekevät useat masislääkkeet. itsellekään seksi ei maistunut kun käytin seronilia. lääkkeenvaihto auttoi, mutta lopettaminen vielä enemmän....
Kyllä se pitää paikkansa että orgasmin saaminen ja halut
ovat melkein poissa, aloitin seroxat lääkkeiden käyttöä
puolisen vuotta sitten, ehkä saan kerran viidestä
orgasmin!
Naisena on paha mennä sanomaan miesten mekanismeista, mutta itsellä ainakin masennus vei halut kokonaan, mitä väliä sitten sillä enää on jos ei niitä lääkkeittenkään (Cipramil)kanssa ole, pääasia että jaksan tehdä töitä ja hoitaa lapseni.
Kiitoksia!!! Olet hienotunteinen meitä miehiä kohtaan.Tämä se onkin monien miesten arimpia alueita,kun haluja velä olis,mutta ei kykyä.Että silleen.