käytiinpäs tuossa edsevön nesteellä syömässä kotipitsaa. kyllä täytyy oikein julkisesti haukkua ko. paikka.
-palvelu oli huonoa, juoma oli varmaan seissyt koneessa viikkoja ja pitsasta tuli vain oksennus kurkkuun.
-"tyttö" joka teki pitsoja, näytti olevan zombie ja erittäin hias.
-hyvä että suomen kielellä sai tilattua sieltä ns."syötävää".
-kaikki täytteet oli heitetty keskelle pitsaa ja juustoa oli tuplamäärä. pohjasta en edes viitsi puhua, koska sitä ei tuntunut olevan.
KOSKAAN en aio mennä tuonne uudestaan. mitään hyvää en pysty paikasta sanomaan.
suoraan sanottuna vituttaa että 20€ meni kissan perseeseen.
haluampa vain tietää jos joku on siellä hyvää pitsaa tai jotain muuta syönyt.
ps.kahvikin oli varmaan eilen keitetty.
EDSEVÖN NESTE
7
2236
Vastaukset
- palaute menee perille
olis ehkä kannattanu laittaa pietarsaari-palstalle. muuten olen samaa mieltä.
- samaa mieltä
ei oo rollsinkaan hampparit sen kummempia
- =Ätsävä=Edsevö
Elikkä sama 1 henkilö on samaa mieltä 3 kertaa!
- vielä yks neljäs
joka on samaa mieltä. aika hyvä määrä noin pienestä kuppilasta, kun paikalliset ei edes osais lukea juttua,vai tuskin ne netistä on kuullukkaan vielä. eli ohi on helppo ajaa.
- provo.5
Käyn säännöllisesti paikalla matkojeni yhteydessä, enkä ole huomannut mitään tällaista. Kieliprovo "erilaisissa vaatteissa"?
- ja lisään
samalle listalle, töykeät palvelut ja tämä menee vielä etsevöön nesteen ohi, eli vilttorpet, mennään eetsevöön ohi jokunen kilsa vaasaan päin, ja asiasta tietämättömille, tämä är inte någon satans "tungprovo", som ni ser så kan ja båda språåka, niin ja palautetta oon antanu omistajalle asti...molemmilla kielillä ja lopputulos, ei mitään muuta ku ittelle vitutus päälle, no eipä oo tarvinnu pysähtyä enää 8)
- Keskikaljottelija
Joskus hakenu siitä mäyräkoiran keskikalijaa ja makso yli 13 euroa, huhhuh että osaavat ryöstää, ei sillä että kalja oli kyllä hyvää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M317034Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1093806Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v453763KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2501961Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e521852Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331840Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn331348- 771253
Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj291191Tsekkoslovakialaiset Skoodat ei kelvanneet hesalaisille
Mutta jotain "polskifiiaatteja" Itä-Blokista kuitenkin hommaavat. No kommunistiakvaarioitahan nuo ovat muutenkin. https61166