Golf Mk4 18" Ongelmitta??

niin, eli rullaako neloskoppanen golf 18" ilman mitään muutokisa ongelmitta?? ajattelin 215/35/18???? Meneekö isommalla profiililla`?
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

varmasti sopii. itselläni oli neloskoppasessa 225/40/18" kiekot alla -40mm madalluksella ilman ongelmia.

Äänestä

Ulkonäön puolesta rumat, täysin epäsopusuhtaiset muuhun autoon nähden. Katselin edellis- viikonloppuna Munchenissä kadun varteen pysäköityä Ferraria ja hymyilytti ajatellessani että kotomaassa tyypit pistää pieniin perheautoihinsa samankokoisia vanteita =)

Minkäkokoiset vanteet oli Rytsölöitten Lamborghineissa, mahtuisko ne munkin golffin alle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


golffari kirjoitti:

niin, eli rullaako neloskoppanen golf 18" ilman mitään muutokisa ongelmitta?? ajattelin 215/35/18???? Meneekö isommalla profiililla`?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu