Anna Falchi on

52280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mahtava nainen

Äänestä

Minä en ole mikään tissifani. Tykkään ns. normaaleista tisseistä ja silikoneja vihaan

Äänestä

on niinkuin Brigitte Bardot nuorena.
Olettehan katsoneet elokuvan 'Ja Jumala loi naisen' -siinä Brigitte on yhtä sensuellin näköinen kuin tämä upea Anna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maailman kaunein kirjoitti:

http://www.cominini.it/anna/novembre.jpg

http://www.cominini.it/anna/luglio.jpg

http://www.cominini.it/anna/marzo.jpg

http://www.cominini.it/anna/aprile.jpg

http://www.cominini.it/anna/falchi01.jpg

http://www.cominini.it/anna/falchi06.jpg

http://www.cominini.it/anna/falchi05.jpg

Anna Falchi on Tampereella syntynyt italialainen supermalli.Äiti on suomalainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu