Ei se ole ainut ongelma et on liian pieni. Oon törmänny moniin naisiin joiden kanssa olis voinu vaikka jatkaa muuten mut kun oon saanu syntymä lahjana n:21 cm paksuhkon juhlakunnossa kivikovan lemmen nuijan,ei sovi tai sattuu.Ite oon sitämieltä et ne naiset ei oo saanu koskaan kun pelkkää pientä pippeliä,eivätkä oo tottunu kunnon kulliin,lienenkö väärässä ?
Liianko iso
Partiopoika 46
51684
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eihän hirmukyrvällä jyrsimistä kukaan kestä! Se raatelee lihaa, halkaisee kehon kahtia ja tulee suusta ulos!
Itse olen saanut isoa joskus, enkä pidä. Ikävä kyllä. Sattuu, liike on paljon "jöyhempää" kuin vähän pienemmän liike, ja suihinotossakin iso parru on ikävä. Anteeksi vain. Normikikkeli on miellyttävin minun mielestäni ja minun tarpeisiini. Isosta en ole myöskään ikinä emätinorkkua saanut, pienemmästä kyllä, ja helposti =)
Varmasti teinitytöt kavahtaakin isoa asetta. Kokeile aikuista naista, kaikki uppoo ja tekee vielä hyvääkin.
Isoa on osattava käyttää ,ei sitä heti survota kokonaan sisään ,vaan onhan meillä sormet ja kieli joilla nainen saadaan kuumaksi ja märäksi ja paikat valmiiksi kunnon kullille.
En pidä itseäni teininä. Olen puolessa välissä neljääkymmentä ikävuosiltani ja myös lapsen maailmaan pukannut. Isosta en pidä.