www.murha.info

Hyvä keskustelufoorumi os. www.murha.info !
82868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

osastolle kannata mennä K ja U kanssa jänkkäämään.
Parempikin palsta on.

Äänestä
  • Aivan niin, Bodom-osasto on samalainen möykkäfoorumi, kuin kuin aikaisemmatkin vieraskirjat. Jossa kaksi ammatti-möykkääjää Urho alias Kekkonen, ja anus Konsta vahtii väsymättä, ettei vaan kukaan pääse esittämään omia ajatuksiaan tapahtumista. Heidän taholtaan leimataan heti toisin ajattelevat median ja poliisien aivopesemiksi idiooteiksi. Kirjoittelin aikoinaan Q - paltalle, aluksi se oli ihan mukavaa oli hyviä kirjoituksia. Kunnes Konsta rantautui sinnekkin, oli varmaan heitetty ulos joltain foorumilta. Siitä se alamäki sitten alkoikin, tällä muuten niin mainiolla vieraskirjalla. Sieltä poistui sellaiset kirjoittajat joilla oli omaakin ajattelua, eikä vain näitä median pesemiä ajatuksia (Konstan lempi väittämä). Sama meno on murha-infon Bodom-osastolla, ei sinne viitsi mennä turhautumaan, eikä sekään auta että siellä voi valita aihe-alueen mihin kirjoittaa, siellä ne on nuo kaksi vahtikoiraa odottavat hampaat teroitettuna iskeäkseen jokaisen kirjoittavan kurkkuun,joka ei ole samaa mieltä asioista.

    Äänestä

  • näin se vaan on kirjoitti:

    Aivan niin, Bodom-osasto on samalainen möykkäfoorumi, kuin kuin aikaisemmatkin vieraskirjat. Jossa kaksi ammatti-möykkääjää Urho alias Kekkonen, ja anus Konsta vahtii väsymättä, ettei vaan kukaan pääse esittämään omia ajatuksiaan tapahtumista. Heidän taholtaan leimataan heti toisin ajattelevat median ja poliisien aivopesemiksi idiooteiksi. Kirjoittelin aikoinaan Q - paltalle, aluksi se oli ihan mukavaa oli hyviä kirjoituksia. Kunnes Konsta rantautui sinnekkin, oli varmaan heitetty ulos joltain foorumilta. Siitä se alamäki sitten alkoikin, tällä muuten niin mainiolla vieraskirjalla. Sieltä poistui sellaiset kirjoittajat joilla oli omaakin ajattelua, eikä vain näitä median pesemiä ajatuksia (Konstan lempi väittämä). Sama meno on murha-infon Bodom-osastolla, ei sinne viitsi mennä turhautumaan, eikä sekään auta että siellä voi valita aihe-alueen mihin kirjoittaa, siellä ne on nuo kaksi vahtikoiraa odottavat hampaat teroitettuna iskeäkseen jokaisen kirjoittavan kurkkuun,joka ei ole samaa mieltä asioista.

    No mutta itse Persereikähän se täällä! Luuseri joka lannistettiin murha.infosta pakosalle, ei ihme jos kyrsii niin että tulee tänne vikisemään.

    Äänestä

  • Jaa ninkuin mika esim. Kiinostaisi tietaa?

    Pepe

    Äänestä

Murha infossa kirjoittava Q ei ole odomnow-Q
Bodomnow-Home toimii edelleen.

Äänestä
  • En tuota uskonutkaan, mutta miten vieraskirjaan nykyään pääsee...sivut ovat työn alla...
    mikä osoite??
    Kiitos tiedosta, tuosta oikaisusta ja osoitteesta!

    Äänestä

  • ilmoituksesta kirjoitti:

    En tuota uskonutkaan, mutta miten vieraskirjaan nykyään pääsee...sivut ovat työn alla...
    mikä osoite??
    Kiitos tiedosta, tuosta oikaisusta ja osoitteesta!

    Vieraskirja on suojettu ja epailempa etta nyos kuollu seka kuopattu. Samaten on bodomjarvi.com seka bodomnow.

    Tietaakseni ainoa palsta suomi24.fi:n lisaksi jossa kaydaan keskustelua on www.murha.info Em. pasta on ainakin toistaiseksi pystytty pitamaan puhtaana ns. vittuilu/alatyyli viesteista mihin esim. suomi24.fi :ssa on valitettavasti sorruttu.

    Pepe

    Äänestä

  • Joo kylla palsta pystyssa on, mutta kirjottajia ei vaan tunnu olevan? hmm...

    Pepe

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SINNE KAIKKI ! kirjoitti:

Hyvä keskustelufoorumi os. www.murha.info !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu