omien meshien tekemisestä...???

Saisko mistään semmosta ohjelmaa, jolla vois ite tehä niitä meshejä? Siis niiden vaatteitten yms "muotoja".
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti jaksat lukea tämän =P

En ole varma myynnissä on kyllä kaupoissa ( en muista sen nimeä ) jokin sims jolla voi tehdä ainakin oman simsin ja pelata sillä. Kun lukasin sen simsin takaa kaupassa, siinä saa kuulemma tehdä simsin ja sen vaatteet itse en ole oikeastaan varma. Mutta simsin voi kai sillä pelillä tehdä pisamista varpaisiin asti :).
Voit varmaan saada tietoa the simsin virallisilta sivuilta. Osoite on : www.thesims.com

Muuten osoite on englanniksi. Toivottavasti osaat jonkin verran englantia että ymmärtäisit selityksistä jotain. =) Myös voit katsella toisia simsejä. Tulossa on kai englantiin the sims superstar jotain sellaista. Kuulemma siinä voi olla julkkis ja tehdä oman elokuvan en ole siitäkään aivan varma mutta jotain vastaavaa. =)
Tulossa on myös suomeen kait the sims online . Ainakin se on jo julkaistu englannissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


catlover kirjoitti:

Saisko mistään semmosta ohjelmaa, jolla vois ite tehä niitä meshejä? Siis niiden vaatteitten yms "muotoja".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu