kisun silmä sumea leikkauksen jälkeen

eli siis tyttö kisu oli tänään päivällä leikkauksessa ja nyt sillä on toinen silmä sumea. vähän kuin sillä olisi vaalea "kalvo".
voiko olla vaan rähmää joka menee ajan kanssa ohi?
3282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eläinlääkäriltä asiasta. soitto ei paljoo maksa. jos kyse onkin jostakin nukutusaineen sopimattomuudesta ja kissasi tarvitsisi nopeasti jatko hoitoa..

Äänestä

??????
??????

Äänestä

Jos kissassa ilmenee mitään erikoista vikaa josta eläinlääkäri ei ole maininnut, ehdottomasti mene eläinlääkärille ennenkuin tapahtuu mitään pahempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


......... kirjoitti:

eli siis tyttö kisu oli tänään päivällä leikkauksessa ja nyt sillä on toinen silmä sumea. vähän kuin sillä olisi vaalea "kalvo".
voiko olla vaan rähmää joka menee ajan kanssa ohi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu