Kaikki yhtä kiimaiset naiset viestiä tänne.Varsinais-suomesta olen 02a;) vaikka tää ei olekkaan mikään seuranhaku palsta:)
Panettaa!
mies252
91418
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
täällä,kerro vähän itsestäsi.
Olen 25v. mies 173 pitkä, sopusuhtainen. sinkku. eikä jaksa baariinkaan lähteä niin ajattelin jos jotain mukavaa löytyis täältä ;)minkälainen nainen sipriina on ja mistäpäin?:)
no tällainen pieni 158 cm, iso rintainen nainen,numero nimimerkin peräs on ikä ja olen kyllä varattu.mut ei se haittaa vai haittaako ? ja espoosta.
Mä oon 20V Mies ja Espoon kupeesta. voin tulla noutaa sut ja viedä mihin haluat. ei haittaa vaikka olet varattu. Saat elämäs kyydit; autossa, luonnossa, saunassa tai vapaa valintaisessa paikassasi
niin kirjoitan .
[email protected]
postia :)
Oliko OK juttu?
"Utelias"
No joko on herennyt panettamasta mutta alkaahan se onneksi uudestaan.Sipriina jos sinä laitat puh. numerosi niin sinua ainakin herkiää panettamasta jos otat kaikki vastaan mitä annetaan.