Lukekaa !

Neitsytlover

Neitsyt on ihana rakastan neitsyttä!

6

2323

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      iiiiiidiot.....

    • härkylin

      No on jo koettu neitsyt ja härkä ja ihana .......
      niin kauan kun kesti? noin 8 v....

      • pöpöpö

        Olen horoskoopiltani neitsyt enkä oo viel sitä oikeata tavannu, kaikis kirjois lukee et härän ja neitsyen väliin syntyy erityinen suhe. Onko niin? Pitääks min ettiä ittelleni härän et toteutuis se unelma? Mikä mani teil pieleen?


      • härkätytteli
        pöpöpö kirjoitti:

        Olen horoskoopiltani neitsyt enkä oo viel sitä oikeata tavannu, kaikis kirjois lukee et härän ja neitsyen väliin syntyy erityinen suhe. Onko niin? Pitääks min ettiä ittelleni härän et toteutuis se unelma? Mikä mani teil pieleen?

        Härkä haluaa valitettavasti omistaa, neitsyt taas ei halua sitoutua vaan testailee kriittisesti kelpoisuutta ja pettyy vaatimuksissaan yhä uudelleen. Alkuhuuman jälkeen ikuinen etsintä ja matka jatkuu. Ei yhden naisen mies.


    • oikkupää

      on minun mielestä aivan suolesta. Yrittää määräillä ja luulee tietävänsä kaikesta kaiken. Neuvoo perkele kuin jotain idioottia pienissäkin asioissa. Ja tämä henkilö on todella katkera ihminen, ei siedä jos jollain menee esim taloudellisesti paremmin kuin hänellä, senkin asian osaa kääntää aivan nurin. Tunnevammainen ihminen joka sättii kaikkea tunteisiin liittyviä tekoja kuten kihloja, avioliittoa yms Ei vois asennevikaisempaa ihmistä olla. Ai että mä odotan sitä päivää kun hermot menee lopullisesti ja sitten katsotaan mistä kana kusee!!!!!

      • neitsytnainen

        Kannattaiskohan katsoa peiliin. Joutuuko neitsyt tekee teillä kaiken itse ja esim. elättää vielä sut? Olin itse sellasessa suhteessa ja kyllä otti v...u päähän, kun miehllä ei ollut koskaan rahaa. Niin ja jouduin aikuista ihmistä neuvomaan, kun jotain idioottia. No se mies on nykyään historiaa....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      70
      915
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      813
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      67
      748
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      654
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      59
      558
    6. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      533
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      507
    8. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      26
      504
    9. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      489
    10. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      35
      489
    Aihe