Saako Shedinja?

Enemmän HP kun 1??
5466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei saa kuten otsikkossa näkyy.

Äänestä
  • kiitti kun sanoi :) aika paska pokemon

    Äänestä

  • PokemonFan kirjoitti:

    kiitti kun sanoi :) aika paska pokemon

    siihen ei tehoo monen tyyppiset iskut

    Äänestä

  • jamin10 kirjoitti:

    siihen ei tehoo monen tyyppiset iskut

    Mutta onse muutenkiin paska jossei saa ku 1/1Hp XD

    Äänestä

  • PokemonFan kirjoitti:

    Mutta onse muutenkiin paska jossei saa ku 1/1Hp XD

    se on joskus hyvä joskun huono.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PokemonFan kirjoitti:

Enemmän HP kun 1??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu