Ei siis mitään järkeä maksaa ylihintaa A3:sta kun voi kävellä skodakauppaan.
Audi = Skoda
Start sen totesi
71416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
edes viitsii katsoa moista ohjelmaa, ainoa noista suomen auto-ohjelmista jossa on edes pieni totuudenhiven on Ajoneuvos
kun tuo korikin on sama ja ihan kaikki peltiosat käy kuten sisustuskin. Ja Skodan kori on yli 30 % jäykempi joten sisustuskaan ei ala natisemaan. Audissa on ollut myös vesivuotoja mutta Skodasta ne puuttuvat täysin. Ja Skoda näkyi menestyvän tuolla Ruotsin katsastustilastoissakin paljon paremmin. Ja Skodaan saa suuremmat moottoritkin. Viimeksi kun luin Skodan koeajon niin se kehuttiin maasta taivaisiin. Tätä 3.2-litraista Skodaa sanottiin harmittavan hyväksi (kilpailijoiden kannalta).
Skodan teknistä osaamista kuvaa myös se, että sitä pidetään yhtenä suurimmista ennakkosuosikeista tämän vuoden Le Mans kisassa ja vielä dieselmoottorilla!
Köyhän kansan auto.Luullaan olevansa rikkaita,kun ostetaan skeida.
Sä ja sun siskos ootte sama asia - teillä kait on samat vanhemmat. Kannattaa vaan valita sun sisko, kun se ei ole yhtä läski ja pahanhajuinen kun sä.
ovat sisaruksia aloittajan järjenjuoksusta päätellen.
sikiää...huoh..
Todella omaperäinen kirjoitus, jonkalaisia täällä ei olekkaan ennen ollut
Katsopas vähän mitä suustas päästelet, menee finninaamoilta lippa vinoon.