toine kysymys ( -.- )

kun mun serkun kaverilla on Psp:eessä Windows Vista. MISTÄ PERKELEESTÄ LÖYTÄÄ SEN !!?? ONKO SE LAITON ??!!
2379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Open Edition en muista mikä versio sallii muokata xmb:tä (käyttis) ja valikko kuvia, alku animaatio sun muista voi muokkaa miten haluaa.

siinäkin on brikki vaara mut ei oo mun asia.
Lyhyesti virsi kaunis.

Äänestä
  • Tut tut! Ei saa sanoa rumia sanoja! Soo!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-aloittaja- kirjoitti:

kun mun serkun kaverilla on Psp:eessä Windows Vista. MISTÄ PERKELEESTÄ LÖYTÄÄ SEN !!?? ONKO SE LAITON ??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu