olen miettinyt että kuuluuko tyttöystävää onnitella äitienpäivänä? olen 16 kuten tyttöystänänikin. kannattaisiko minun onnitella tyttöystävääni??
tyttöystävän onnittelu??
mietteliäs16v
7
3960
Vastaukset
- kannata.....
vasta sitten, kun teillä on lapsia. Äitienpäivä ei ole naistenpäivä.
- vai ei
Onnitelkaa vaan omia äitejänne ja mummujanne,sekä tietysti toistenne äideille toivotatte hyvää äitienpäivää!
- kannata,
mutta toki saat jos haluat..
- pärr
pärrpärrr
Onnitella voi joka päivä :) Onnea tänä päivänä:)
- ???
Onko tyttöystävä äitisi? Äitienpäivänä muistetaan omaa äitiä.
- ????
äitienpäivänä muistetaan oman äidin lisäksi mummoja ja puolisoa, vaikka he eivät äitejäsi olekaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353