pakopuolen kumipalje irti

pakopuolen kumipalje irtosi Alpha 1:stä transomin puoleisesta päästä, onko kellään kokemusta miten kestää irrallaan? Ajettelin vaihtaa syksyllä talvitelakoinnin yhteydessä.
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

3h ajoa takana, kaikkea tyhjäkäynniltä plaaniin. ei ongelmia.

Äänestä

puoli kesää takana, jouduttiin vaihtamaan potkuria halkaisijaltaan pienemmäksi niin melu yltyi jumalattomaksi. vaihdettiin oikea takaisin ja melu oli kohtuullista. noin 20h vaihtelevaa ajoa tkana, ei ongelmia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työkalut kirjoitti:

pakopuolen kumipalje irtosi Alpha 1:stä transomin puoleisesta päästä, onko kellään kokemusta miten kestää irrallaan? Ajettelin vaihtaa syksyllä talvitelakoinnin yhteydessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu