Jos olain uusinta tilanne tietoa kysymyksiini.Joko rannat auki?siis tuolit ja ringot,veneet.tuolit ym.Entä rantakadun elämä tai baarikadun?Paikat kaikki auki ja menoa ja meininkiä?siistit kadut?ELI ONKO KAIKIN TAVOIN JO SESONKI KÄYNNISSÄ TÄYSILLÄ????Kiitos vastauksista
juuri marmariksesta palanneita
matka
51664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pian kysymykseesi sillä juuri nua asiat kiinnostavat minuakin.Äkkilähdöllä veinaan matkani varata elikkä kunhan odottelen sesongin täysin käynnistymistä.Hyvää lomaa sinullekkin
ei paljon muut nähtävyydet kiinnosta kuin baarit?
et tä toisia voi kiinnostaa eri asiat...alkuperäinen ei kysyny vastausta vain baareista.
Eikö voida kerrankin pysyä aiheessa ja jättää turhat marinat. Tai laita uusi otsikko valituksille ja mielipiteille. Itseäni kiinnostaa myös onko sesonki täysillä jo käynnissä ja onko kaikki avoinna.
Rantoja parhaillaan siivottii ja laitettiin kuntoon ainakin 1-8.05. Baarikadun baaritkin ovat jo aika hyvin auki ja suurin osa liikkestäkin oli avannut tai oli juuri avaamassa ovensa. Mukavaa matkaa sinulle. Tuo tullessasi se lämpö tänne suomeenkin :)