kun nemesiksessä

kun nemesiksessä on se cg ak47 niin saak sen ostettuu siel ku siin on helsingin,tampereen ja postimyynnin kohal se punanen ruutu
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voiko joku oikeasti olla näin tyhmä!! ehkä se punanen tarkottaa sitä ettei sitä ole!! kysy kummiski niiltä..

Äänestä
  • Kun kaikki ruudut ovat punaisia asetta ei voi tilata eikä ostaa edes sielt Tampereelta tai Helsingistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkki2 kirjoitti:

kun nemesiksessä on se cg ak47 niin saak sen ostettuu siel ku siin on helsingin,tampereen ja postimyynnin kohal se punanen ruutu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu