propecia

onko kellään kokemusta käytöstä, voisko kertoo,
millaisia kokemuksia?

(Itse olen vasta aloittanut käyttämään...)
1402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lääkkeen vaikutus alkoi näkyä 6kk:n hoidon
jälkeen. Mitään sivuvaikutuksia ei ole
ilmaantunut. Lääke on osoittautunut kohdallani
todella tehokkaaksi. Ainoa huono puoli on hinta
noin 300 mk kuukaudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

onko kellään kokemusta käytöstä, voisko kertoo,
millaisia kokemuksia?

(Itse olen vasta aloittanut käyttämään...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu