Ikuinen romantikko.

Kuun loiste.

Menen suoraan asiaan. Eli kumpi Kalat vai Neitsyt sopisi sinkku leijona naiselle paremmin seksuaalisessa ja seurustelu mielessä.. En ole koskaan seurustellut Kalat merkkisten miesten kanssa, joten olisin hyvin kiitollinen muiden kertomista kokemuksista ym..

3

970

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -Leo-

      En tiedä olenko mikään neuvomaan muita mutta leijonanaisena en pidemmän päälle tule toimeen neitsytmiehen kanssa. Tällä hetkellä teen eroa juuri tämän neitsyen kanssa 10 vuotisen taipaleen jälkeen ja olen tulisesti rakastunut kalatmieheen. Kiihkeää ja myrskyisää tuntuu olevan. Huomiota saan entiseen verrattuna roppakaupalla - tosin sitä en voi leijona koskaan saada liikaa :o).
      Horoskoopit ovat suuntaa antavia - niiden perustella en kuitenkaan valintaani tekisi. Jokainen on oma persoonansa, merkistä riippumatta.

      • angi

        on se joka rakennuksesta tekee lopputuloksen. Eli Jos ajattelemme Kalaa ja Leijonaa saman katon alle niin se ei tule menemään kuin muutaman vuoden ero on väistämättä edessä. Mutta jos Leijona ja Neitsyt laitetaan yhteen niin ei tämäkään liitto menesty. Mutta jos laitetaan Kalat ja Neitsyt yhteen niin siitä saattaa syntyä elämänpituinen liitto. Elikä Leijonan olisi hyvä katsella Kaksosta, Skorpionia tai Jousimiestä. Silloin voitaisiin ajatella että liitoista syntyisi elämän pituinen.


    • niin ahvenkin käy

      mutta muuten varmaan ihan selkeästi joku iso järvihauki.. Seksuaalisessa mielessä. Neitsyt ei varmaan oikein?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      214
      18082
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      90
      3855
    3. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      44
      2207
    4. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      285
      1571
    5. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      71
      1533
    6. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      166
      1456
    7. Temutatko ?

      Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?
      60 plus
      145
      1443
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      124
      1399
    9. Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista

      Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1334
    10. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      81
      1121
    Aihe