GPS Kreikassa?

On tarkoitus kesällä lähteä kiertämään Ateenasta käsin Kreikkaa, noin kolmen viikon ajaksi ja olen harkitsemassa navigaattorin ostoa...onko johonkin malliin saatavana kattava kartasto koko maasta, eikä vain Ateenan osalta?

-vellu-
4946
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nokia 330 navigaattorissa on jonkun tasoiset Kreikan kartat,en ole päässyt testaamaan vielä

Äänestä

Menin sitten ostamaan Garmin nüvi 250:n, jossa on vakiona Ateena, ja Kreikan pääreitit.
Eiköhän sillä pärjätä, kiitos vaan vinkeistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kartalla kirjoitti:

On tarkoitus kesällä lähteä kiertämään Ateenasta käsin Kreikkaa, noin kolmen viikon ajaksi ja olen harkitsemassa navigaattorin ostoa...onko johonkin malliin saatavana kattava kartasto koko maasta, eikä vain Ateenan osalta?

-vellu-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu