Marikalle oma

Nyt on niin että Marika Fingeroosille pitäisi laittaa tänne oma palsta. Ja voisi poistella jotkut turhajulkkis palstat, esim. Tommi Evilällä oo edes omia kotska sivuja niin miks sillä olis palsta? Hakis niitä sivuja ensin. Marikalla on omat sivut ja vielä fi päätteiset kuten suomen valtiolla ja residentilläkin!
5491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Marika on yhtä turha julkkis kuin muutkin turhat julkkikset(kuten Kuronen sun muut tuollaiset)ei Marika tarvitse omaa palstaa,parempi kun vaan pysyisi piilossa julkisuudelta hyvin tarkasti.

Äänestä
  • kaikkien aikojen kauneimpana suomi missinä oman palstansa

    Äänestä

Marika Fingeroos ja Susan Kuronen Kyllä omat palstat...
ei tarvis turhaan avata niitä Kotimaiset julkkisjuorut palstalta.

Äänestä
  • kuin sellaisilla oikeilla julkkiksilla jotka tekeekin jotain julkkisjuttuja kuten Marika jonka häätkin oli seiskassa

    Äänestä

Vesa Keskinen ei sitten kauaa taas Marikan kanssa jaksanut kun etsii jo uutta heilaa netin deittaussivuilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palsta heti kirjoitti:

Nyt on niin että Marika Fingeroosille pitäisi laittaa tänne oma palsta. Ja voisi poistella jotkut turhajulkkis palstat, esim. Tommi Evilällä oo edes omia kotska sivuja niin miks sillä olis palsta? Hakis niitä sivuja ensin. Marikalla on omat sivut ja vielä fi päätteiset kuten suomen valtiolla ja residentilläkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu