rv 34+0

hei! mites muilla rv 34-35 paikkeilla olevilla menee
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

34! Jalat on tosi loppu jo vähästäkin kävelystä, levottomat jalat! ja kamalat nivus kivut menossa! Muuten vointi on hyvä. Mites sinulla liikkeet tuntuu? Kun välillä mietityttää kun on niin hiljasta, päivässä muutamia ajankohtia jolloin tunnen selvää möyrimistä!

Äänestä

Täällä ollaan liikkumaan pystyy ja töissä vielä käydään!
Pientä jomotus kipua lantion alueella, mutta kyllä sen kestää!
Kävelemään pystyy mut pitkiä retkiä ei innosta tehdä, kun tietää lopputuloksen kuinka kipeeks tulee!!
Uinti on maailman paras laji täs vaihees...vedes olo tuntuu kevyeltä ja rentoutuneelta suosittelen muillekin tätä, jos vain on mahdollisuus mennä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


~äippä~ kirjoitti:

hei! mites muilla rv 34-35 paikkeilla olevilla menee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu