IIK...!! Mitä pitää tehä....????

Kun mun tytteli soitti sen kaverille ja sit kun se lopetti puhelun nii se tyttö sano että mission animation tai jotain sellasta... mitä pitäis tehä??
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...kukaan tiiä????

Äänestä
  • Se sun "tytteli" ei tehnyt sen jälkeen mitää? Vai kuinka? No ainakin mun eläimet (lemmikit lisä-osassa) joskus tekee niin: Että me huutaa sen Missiong... (pälä pälä) jutun ja sitten ne on ihan normaalisti... Silleen... Toivottavasti autto jotenkin... :]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meitsi kirjoitti:

Kun mun tytteli soitti sen kaverille ja sit kun se lopetti puhelun nii se tyttö sano että mission animation tai jotain sellasta... mitä pitäis tehä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu