tiijättäkö

kansanparannuskonsteja?
vattukylässä ainaski ennen sairaat kävi
nuoletuttaan kalijujaan jaacon pässillä..
kivut ja ahistukset katos
kertalipasulla...
4417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on antanu uuttaa voimmoo.

Äänestä
  • nuolla ennen varsinaisiin toimiin ryhtymistä......

    Äänestä

  • pruukaan kirjoitti:

    nuolla ennen varsinaisiin toimiin ryhtymistä......

    kokkeiles,
    meinnaa kieroo-kari.

    Äänestä

  • pruukaan kirjoitti:

    nuolla ennen varsinaisiin toimiin ryhtymistä......

    alapäätäs? Meinnaan notta eikö ne oo molemmat kalijunpuolleista ku...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitään kirjoitti:

kansanparannuskonsteja?
vattukylässä ainaski ennen sairaat kävi
nuoletuttaan kalijujaan jaacon pässillä..
kivut ja ahistukset katos
kertalipasulla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu