Uskomaton

On ollut kaikki mahdolliset huolet ja murheet. Toisinaan hädin tuskin päässyt ylös sängystä kauppaan. Nyt ei juuri mikään muuttunut ja olotila niin hyvä, että voisi takaperin hypätä voltin.
1314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No, tosi kiva jos olo on parempi. Sama itselläni. olen ollut surullinen eräästä läheisen ikävästä kohtelusta. Nyt olen päässyt asian yli jotenkin ja en enää itke niin paljon. Nyt tuntuu sellaiselta kuin tuo läheinen ihminen olisi kokonaan kuollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olotila.... kirjoitti:

On ollut kaikki mahdolliset huolet ja murheet. Toisinaan hädin tuskin päässyt ylös sängystä kauppaan. Nyt ei juuri mikään muuttunut ja olotila niin hyvä, että voisi takaperin hypätä voltin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu