Hyvää huomenta

Nyt on kiire, perunat pitää käydä laittamassa maahan, joten en ehdi nyt muuta kuin laittaa
tämän linkin
2639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja videopätkä.Minäkin annoin itselleni hetken luvan unelmoida ,ja ikävöidä jotain mitä ei ole saanut eikä tule koskaan saamaankaan.
Hellyys ja rakkaus on kauneinta maan päällä.

Äänestä
  • mut miks mun koneesta se tulee vain pätkinä...välillä katkoo :/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävöivä : ) kirjoitti:

Nyt on kiire, perunat pitää käydä laittamassa maahan, joten en ehdi nyt muuta kuin laittaa
tämän linkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu