Tietääkö kukaan kandeeko Sony Ericsonin z520i:tä ostaa???(Ois tosi tärkee tieto)Jos ei kannata ostaa niin miksi ei?Aattelin nimittäin ostaa sellasen...Kiitti jo etukäteen jos viitsitte vastata tähän viestiin!
Sony Ericson z520i
TÄRkee
4628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Riippuu ihan hinnasta jolla sen aattelit ostaa. Z520iin seuraajamallia Z530iitä saa alle 150e uutena. http://www.puhelinvertailu.com/index.php?p1=z530&p2=z520 tuosta löytyy niien erot, suurin ero on että z530i saa muistikortin, ja z520iissä on värillinen ulkonäyttö.
Hyvä puhelinhan se varmasti on, kerta SE:n puhelin kyseessä, mut kovin paljon yli 100e en alkais maksaa, vaan ostasin sitte mieluummin z530iin. Tämä siis uutena.
Kiitti tiedoista!!
Tuo auttaa paljon mun hankinnoissa!
NOh olen vanha z520i n ja myös z530i n omistaja ja kyllä minä ottaisin z520i n tosin se hajoaa helpommin ja on kalliimpi..
joo omistan puhelimen ja ollut ihan hyvä ostos ja toimiva normi puhelin...olen ostamassa uudempaa sony erkkiä joten minulta saisi kyseisen kapulan halpaan hintaan! soitelkaa 0400563041