olisiha se kiva löytää joku vapaa nainen.eka kaverimielessä,mut välil tuntuu että kaikki naiset kattelee vaa kaikkein söpöimpii,onko tääl ees sellasii jotka kattoo luonteesee ,joku joka ymmärtäis ees jotain tavallisen näköisestä
olisha se kiva löytää joku
krapu
5991
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Niinpä.Meitä on moneksi,mutta onneksi on muutamia sellaisiakin ihmisia jotka "osaa" katsoa sisimpään.Ulkonäkö on sivu seikka kun sisin on täyttä kultaa.
Itse en ole mikään missi tai kauneuden lahjoja suotu,mutta silti olen vain eteenpäin tässäkin elämässä päässyt.
Onneksi on valinnan varaa vielä kenet huolii ystäväkseen.On niitäkin jotka katsoo nenänvarttaan pitkin päästä varpaisiin ja kulman taakse päästyään purskahtaa nauruun.
Noh,joo!Mutta,rohkeasti vain.Kyselemällä kuulostelemalla sinäkin varmaan löydät heilan vaikkapa jo Helluntaiksi.Ei pidä yhteen tai kahteenkaan kompastua...uskoisin,että Suomen maassa on joku muukin joka näin ajattelee kuin sinä.Se on vain lahja jos osaa katsoa sydämellään.En sitä sanokaan,ettei ulkoisella kauneudella ole merkitystä mutta se tulee vasta sisäisen kauneuden jälkeen :)Toivon onnea sinulle kaikessa!
moi ehkäpä löydän ajattelin löytyiskö täältä chatista jotai vapaata neitosta.
Niinpä,kyllä täältä voi löytää oman rakkaan :) Mie olen ainakin löytänyt ja vielä hyvän sellaisen.
se o hyvä sit ku oot löytänyt.
Nuoruus ja malttamattomuus on nyt vain sinulla,
nauti elämästä ja elä päivää eteenpäin harrasta tee kaikkea ,kulje silmät avoinna ,välitöntä juttelua ihmisten kanssa ja muista myös hymyillä ,
varmasti löydät itsellesi sen kullan jota kaipaat.
Positiivista ajattelua vain
Tsemppiä sulle elämään