miten toimitaan

Olen tullut siihen pisteeseen elämässä että tiedän että pidän vain miehistä. Nyt kun haen mies seuraa niin miten seksuaalinen käyttäytyminen tapahtuu. Annanko minä aina vai saanko minäkin tyydyttää itseni peppuun vai miten se tapahtuu. Ollaanko vuoron perään vai kumpi on ensin. Voisitteko selvittää minulle miten se käytännössä menee. En haluaisi olla kömpelö suhteessa.
31045
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kumpikin rakastava saa sitä mitä haluaa

ja toivottavasti et pelkän seksin perässä juokse sillä sehän on vaarallista puuhaa jos jokaisen makkaran minkä näät otat suuhusi

Äänestä

Tee niin kuin sinusta hyvältä tuntuu. Ite olen hyllyttänyt tietenkin anaalitouhut koska ne ovat minusta luonnotonta ja vastenmielistä hommaa. Päätä itse, seksuaalinen kanssakäyminen on parhaimmillaan jotain aivan muuta kuin mekaanista konemaista nylkytystä. Sinulla voi olla eri mielipide tästä, ja se on ok. Seksi ei ole suoritus vaan se tulee omista fiilareista. Kun TUNNET niin teet automaattisesti oikeansuuntaisesti.

Seksin aapisia ei tarvita ohjesääntöineen, vaan tunnetta ja välittämistä.

Äänestä

Rohkeaa tunnustaa itselleen olevansa homo. Nyt kun olet sen tehnyt niin varmasti elämäsi helpottuu paljon.

Tuohon kysmykseessi on helppo vastata. Sä kuulostat ihan top mieheltä, tai itseasiassa olen varma että olet top. Top mies on aika helppo tunnistaa. Bottom helposti sekoittuu heteromieheen luonteen ja ulkonäön suhteen.

Olet siis se joka panee, eli sinun ei tarvitse ollenkaan antaa pyllyä. Olet siinä onnellisessa asemassa että top miehen elämä on paljon helpompaa. Bottom, eli se joka antaa pyllyä, joutuu huolehtimaan hygieniasta, kumeista yms. Ilman kumia ei koskaan kannata panna koska bottomit harvoin putsaavat peräsuoltaan ja aina tulee ulostetta penikseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä neitsyt kirjoitti:

Olen tullut siihen pisteeseen elämässä että tiedän että pidän vain miehistä. Nyt kun haen mies seuraa niin miten seksuaalinen käyttäytyminen tapahtuu. Annanko minä aina vai saanko minäkin tyydyttää itseni peppuun vai miten se tapahtuu. Ollaanko vuoron perään vai kumpi on ensin. Voisitteko selvittää minulle miten se käytännössä menee. En haluaisi olla kömpelö suhteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu