Kuka hihitteli Uutisvuodossa?

Oli harvinaisen huono esiintymistaito pojulla. Hihitteli omille jutuilleen, niin että mikrofonit rätisivät.

Miksi tuollainen naismainen tirskuva plösö otettiin pilaamaan hauska ohjelma??
41037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No sehän nyt oli Idolsissa jo kauan sitten ja kauan!

Äänestä
  • Ja juontaa syksyllä big brother extraa.

    Äänestä

  • Asioista tietävä kirjoitti:

    Ja juontaa syksyllä big brother extraa.

    Pahimmat "hauskat" on ne, jotka eivät edes saa juttuaan kerrottua, kun pärskivät ja hihittävät jo alkumetreillä!

    Äänestä

  • aika hihittelevä akka! kirjoitti:

    Pahimmat "hauskat" on ne, jotka eivät edes saa juttuaan kerrottua, kun pärskivät ja hihittävät jo alkumetreillä!

    yrittää olla vitsikäs, kun itse Simo Frangen istui vieressä. Näittekö sen koiranpennun -katseen, kun Simoa orjaili?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Frangenin vieressä kirjoitti:

Oli harvinaisen huono esiintymistaito pojulla. Hihitteli omille jutuilleen, niin että mikrofonit rätisivät.

Miksi tuollainen naismainen tirskuva plösö otettiin pilaamaan hauska ohjelma??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu