Tullut siihen tulokseen..

kaikki, jotka tätä palstaa seuraa, tai kommentoi on jolloin tapaa kyllästyneitä omaan elämämäänsä, tai haluaa siihen pikaisesti muutosta. Ulkona on hyvä ilma!
2295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse seuraan koska tuhnujen tuskaa on niin nastaa seurata.

Tuhnu = Onneton. Masentunut. Tunteet ailahtelevat äärilaidasta toiseen. Elää tuskantäyttämässä tulevaisuuden odotuksessa.

Tuulipuku = Onnellinen. Tasapainoinen. Elää tätä hetkeä onnellisena.

Äänestä
  • Olen nettiaddikti. Minua voisi myös kutsua suomi24 junkieksi. Siksi täälläkin pyörin. Kuten varmaan suurin osa muistakin. Harvassa ovat ne normaalit. Ei niitä kiinnosta=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että.. kirjoitti:

kaikki, jotka tätä palstaa seuraa, tai kommentoi on jolloin tapaa kyllästyneitä omaan elämämäänsä, tai haluaa siihen pikaisesti muutosta. Ulkona on hyvä ilma!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu