Vuotoja ja vihlaisuja

Minulla on ruskehtavaa vuotoa ja vihlovia
vatsakipuja kuukautisten välillä. Papa- ja
virtsanäytteet olivat puhtaita. Mikä mahtaa siis
olla kyseessä?
3564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aianki puolivälis kiertoo joskus sattuu kovaakin
(vihloo, jomottaa) ja tulee rusehtavaa/veristä
vuotoo. Todennäköisimmin sullakin munarakkulan
irtoomisen aiheuttamaa jos olet puhdas
tautiepäilyistä.

Äänestä

Et ole ainoa, mulla ihan sama, paitsi ei vihlo.
JOskus kestää viikonkin sellainen vuoto ja papa
normaali. Munarakkulan irtoamisesta tosiaan on
kyse.

Äänestä
  • Mulla kans samaa...eikä mitään tauteja oo
    löytyny joten ei hätää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Susa kirjoitti:

Minulla on ruskehtavaa vuotoa ja vihlovia
vatsakipuja kuukautisten välillä. Papa- ja
virtsanäytteet olivat puhtaita. Mikä mahtaa siis
olla kyseessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu