mieki "pääsin" tänne isojen tyttöjen palstalle. Olo on vielä jotenski hutero, mutta enköhän mää tästä totu olemaan kuuvellakymmenennellä....:)
No nyt sitten
11
738
Vastaukset
- tammikuun likka
Tästä se alkaa, kohti kuuttakymmentä. Tulikos kovasti juhlittua :)
- Magrat K
Ja tervetuloa! Minä olen täällä jo jonkun aikaa harjoitellut, vaikka virallistun vasta kesäkuun alussa.
- mies_vm56
tyttöjen? Älähän yritä omia palstaa teille tytöille, yhtä lailla tämä on meidän isojen poikienkin palsta;)
Onneksi olkoon vaan ja tervetuloa!- untuvikko:)
myös isojen poikien palstalle:) Ja kiitos paljon tervetulotoivotuksista. Juhlin synttäreitäni Rodoksella:)
- Pirre*
Siitä se olo tasaantuu, ja tervetuloa :)
Minä olen myös yrittänyt nyt ekskertoja tänne tutustua. Jotenkin tuntuu vaan, että en minä halua kuulua tänne. Pakko se on vaan nöyrtyä ja yrittää sekaan.
- Leine
Kun lukee näitä viestejä tulee oikein paniikki että mihin sitä joutuu syksyllä.Ej kai se ikää niin masentava voi olla.
- a.mazon
Leine kirjoitti:
Kun lukee näitä viestejä tulee oikein paniikki että mihin sitä joutuu syksyllä.Ej kai se ikää niin masentava voi olla.
Jää tänne. Mutta älä paljasta kenellekään että olet jo 60.
;)) a.mazon kirjoitti:
Jää tänne. Mutta älä paljasta kenellekään että olet jo 60.
;))Minä olen tuhat vuotta, seitojen kanssa.
a.mazon kirjoitti:
Jää tänne. Mutta älä paljasta kenellekään että olet jo 60.
;))meni väärälle, taidan olla jo kännissä. sori.
- a.mazon
miljoona kirjoitti:
meni väärälle, taidan olla jo kännissä. sori.
Tunnen minäkin joskus itseni tuhatvuotiaaksi!
Kun viisaus painaa hartioita. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 95932
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89924Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25877Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat293770- 95748
- 34648
- 109646
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet131568