Käykääs halukkaat laittamassa nimenne adressiin:http://www.adressit.com/linkin-park-suomeen
Myös käykää LP koti sivuil ja siel foorumis keskustelmas asiasta Linkin Park Live osioon.
MTM oli Suomen albumi listal #1 eli eiköhän niiden pitäs jo vihdoinki tulla tänne, kun kerta ruotsissa ja tanskassakin jaksoivat käydä.
Linkin Park Suomeen!?!?!
6
1724
Vastaukset
- ...
Semmoisia trendihomoja ei tänne kaivata.
- LPjeejee
Linkin park on kyllä aika vähän ollu nuilla listoilla suomessa viime aikoina mutta nyt noussut ja eiköhän se johdu musiikista?
Hyvä bändi ja tekevät musiikkia täydellä sydämellä!
- chesse_boy
lp ehdottomasti suomeen se on niin mahtava bäni et huh huh
- Shinoda
Juu juu tänne vaan minun mielestäni. Taitaa kuitenkin olla pakko lähteä vähän kauemmas, jos LP:tä haluu livenä kuunnella. No jaah...emmäkää kyl Suomeen tulis, jos oisin ne.
- yhä harvemmin
olihan ne muutama vuosi sitten Provinssirokissa, helvetin hyvä, en ollut ikinä edes kuullut bändistä ennemmin ja oli pakko kysyä mikä tämä on?
Ainut vastaava on ollut Extreme Ruisrokissa, jota kans en ollut ikinä kuullut ja kuuli heti että tämähän on huippubändi- hesmo
"olihan ne muutama vuosi sitten Provinssirokissa,"
Eivät todellakaan ole koskaan käyneet suomessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673384- 1432370
- 921888
- 1711619
- 891500
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761454- 651446
- 711226
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351118