outo juttu...lukekaa!

eli mun kamu ei pysty myymään minnekkään tai kenellekkää toragin legei. mikä tää on oikein?
vastakkaa.
6626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No sen pitää käydä korjauttamassa se eka bobilla joka sijaitsee lumbridgessä...

Äänestä

Ehkäpä ne ei oo täys kunnossa?Sano et korjaa ne lumbyssä sen yhen hemmon luona joka korjaa axejakin.

Äänestä

sen pitää käydä korjauttamassa se bobilla lumbridgen axe kaupassa, se maksaa jonki verra

Äänestä

kato sillä se missä on se private chat niin siinä vieressä oikealla on se trading juttu niin paina se on jos se on off

Äänestä

pöööööööööööööööööö! enpä vastaa

Äänestä

sssssss

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaarm30 kirjoitti:

eli mun kamu ei pysty myymään minnekkään tai kenellekkää toragin legei. mikä tää on oikein?
vastakkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu