laukaan perhetapaamisista

Onko jollain kokemusta laukaan perhetapaamisista, minkä mittasia?
3634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

persetapaamiset sellissä. Kongkilla ehtii hankaamaan lastin lentoon miästenvälisessä..

Äänestä

asia selvinnee. Täältä palstalta saa vain asiattomia ja taas asiattomia vastauksia.

Äänestä

Riippuu tietysti vähän asioista mutta yleisimmin taitaa kestää 4 päivää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nkp1 kirjoitti:

Onko jollain kokemusta laukaan perhetapaamisista, minkä mittasia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu