Mersuun turboo!!

Onko Mersu 230E:hen olemassa turboja ostettavissa.
Jos o ni paljo maksaa?
2482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mosselmanin turbopakosarja imusarja kaasuttimella sekä moottorin korva joka pitää vaihtaa että turbo mahtuu paikalleen.Hilut on olleet W124 200B koneessa jolla ajettu 137tkm.On jääneet ylimääräisiksi dieselöinnin yhteydessä.Ahdin on valitettavasti myyty:Osat on Kokkolassa Puh.0400-669580 ja hintapyynti ois 170e

Äänestä
  • hyödyttää noi osat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MR.benz kirjoitti:

Onko Mersu 230E:hen olemassa turboja ostettavissa.
Jos o ni paljo maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu