Mustalla pojalla nolla

voittoa.Makin pomo sanoo että musta poju on reilu kuski, mutta mitä tekee musta poika, alkaa valittamaan kakkoskuskin asemaansa.
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Afro tekee ykkösissä vielä komeamman uran kuin kukaan suomalainen. Aion kasvattaa sen kunniaksi Lewis-pulisongit !

Äänestä

Jep, kurjalta näyttää tämä alkukausi, toista se on suomipojilla. Ei tarvi ku tilastot kattoo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zizak kirjoitti:

voittoa.Makin pomo sanoo että musta poju on reilu kuski, mutta mitä tekee musta poika, alkaa valittamaan kakkoskuskin asemaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu