Sun

ja jos sallit yöksi jään!?(miehelle)
4805
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta se on aamu ennen väärän henkilön löytymistä - t mis ei ala bingoon enään.

Äänestä

laulu kerro ryyppyputkesta?
kukin tyylillään =)

Äänestä
  • haittaa...Ei ryyppyputkesta kuitenkaan ole kyse.Joku taso kuitenkin ...

    Äänestä

Minun kainalossani on vielä tilaa,
siihen on turvallista käpertyä.
Kuuntelen hiljaista hengitystä,
silitän varovasti hiussuortuvia.
Valvon kun nukut,
katson kun luomesi painuu uneen,
hengityksesi tasaantuu.
Nuku, nuku pienoinen,
yön unen taika
tuo sinut uuden päivän lähteelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kainaloosi käperryn, kirjoitti:

ja jos sallit yöksi jään!?(miehelle)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu