Marika Fingerroos siis niin turha julkkis sekin ämmä,ja lehdet jaksaa kirjoittaa.Miten ihmees jani jaksaa sen jatkuvia sekoiluja ja pettämisiä,kerta toisensa jälkeen antaa anteeks.Jättäis koko akan lopullisesti.On ollu Keskistä,ja ties ketä.Haukkui vielä miestään todella rumasti lehdessä,ja jani vaan kiltisti kestää kaiken kun rakastaa niin paljon.On siinä kiltti mies.Haastattelussa vielä kysyttiin,antaako jatkossakin anteeksi,marikan mahdolliset tulevat syrjähypyt,toteaa vain:Mitä tahansa on valmis antamaan anteeksi kun rakastaa,mutta ei usko,että akka enää pettää.Onks tollasia miehiä siis oikeasti olemassa.
Fingerroos
.........
111676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kiltti ja kiltti...tai sitten tyhmä!!
täytyy olla
Marikalla on sentään mies. ...Taannoinhan sen mies haukkui yh-äitejä onnettomiksi ja kun häneltä kysyttiin, että miksi on yleensäkin sitä mieltä; niin sanoi, että naisessa vika, jos ei osaa miestä pitää, tai on peetänsä jakanut, tai "salaa" saattanut itsenä paksuksi, ettei mies edes halua. (Vertasi jotain kaveriaan kommenttissa) Eli naisetkin on sikoja!
Itseäsi mainostamasta. Sinusta ei kukaan jaksa kirjoittaa saati lukea ellet säännöllisin väliajoin ilmestyisi tänne palstalle muistuttamasta itsestäsi.
PYSY POISSA!!!!!!!!!
Semmosta se on kun mies on lapanen. Siis tossu. Ei omaa mielipidettä ja mitä vaan mitä rouva sanoo niin tehdään. Onnea vaan, olethan vaimoasi lainaten "tyhmä ja huono sängyssä".
Kyllä hävettäis olla tommosen ukon kanssa. No, onneks sitä vaaraa ei ole eikä tule.
Tunnen henkilökohtaisesti naisen joka pettää äijäänsä vähän väliä. Ylpeilee sellä kun äijä ei siitä huolimatta jätä, kun niin paljon häntä rakastaa.Ei tajua että ukko on säälittävä reppana jolla ei ole omaa elämää.Jos omani kattelisi läpi sormien tollaista touhua,lähtisi mies vaihtoon.
Sanon tämän ihan ystävänä.
Lopeta jo oman avauksesi kommentoiminen.
Tiedämmehän kaikki että seiskan ja katson tekaistut ja maksetut juttusi ovat täyttä fuulaa ja puppua.
Tuo pettäjäimagosi on ainoa mikä sinulla on myytävänä ja jota yrität nyt yhä kaupata.
Mutta Marika. Herää! Sellainen tuote on jo vanhentunut ja poissa muodista.
Nyt puhaltavat uudet raikkaammat tuulet...
roikkua jossain suomi 24 palstalla. Marika on fiksu nainen. Kateelliset jauhaa paskaa. Tsemiä vaan Marikallekki!
Tumma ja vaalea täydentää toisiaan! T. "Marika"
Kuka muu sitä tossukkaa enää huoliskaan vaivoikseen :oP
Ja enpä Janin arvosteli yh:tä jakorasioiksi, taitaa pahin olla oma tuleva lastensa äitee xD
Mistä tietää millainen suhde heillä on. Tuskin kukaan on asunut saman katon alla=D ...Hyvin vaan meinaavat yhdessä viihtyä, kun kerran elämää yhdessä jatkavat. On siinä joku taika oltava?! Miehen näkökulmasta varmasti kiihottavat muodot ja voihan joku mies kiihoittua myös naisen anteliaisuudestakin;D