Aloitan nyrkkeilyn.

dark-j

Niinpä,Aloittamassa itse nyrkkeilyä,harjoittelua vasta. Jotenka ei mua näy täällä enää kovin paljoa,koska vaihdan tietokoneella istumisen,treenaamiseen.
Antaisin vain neuvoja että tämän shown seuraamisella ja tietokoneella olemisen sijaan hankkisitte elämältä jotain.Ennen pitkää kaikki alkavat kyllästymään tietokoneella istumiseen,ja jotkut eivät tietenkään kyllästy koskaan. Mut omapahan oma on asianne. Badassiltä tulee tästä kovaa vittuiluu kuitenki mulle. Mut sama se, en mä sillee teille olis ikinä halunu vihotella tai ym. Sanon vielä tän että hankkikaa jotain harrastuksia edes, ja katotte jtn showpainia ja mihin te johdatte sitä? ette mihinkään showlla sitä ei pääse pitkälle.Ei muakaa kiinnosta WWE kovin paljoa enää.. ku aattelee mitä ne tekee. Hakkaavat toisia päihi ja esittävät että au au sattuu sattuuu... mut nyrkkeilys sentään sattuu!"!! Mut tuun seuraamaan tapahtumia silloin tällöin.

Tästäkin tulee paljo vittuilua mut samako se sille,itepähän päätätte asioistanne.

3

344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Badass

      Piti sitten oikein tulla jättämään ''hienot'' jäähyväiset, no saatpahan ainakin smarkit kimppuusi sillä se showpaini on yhtä lailla pelleilyä kuin nyrkkeily.

    • kaltainen-pörssi

      väitätkö sä, että me emme harrasta mitään!!!. ite soitan sähkökitaraa ja oikeen bändissä.

    • The_Hitman

      jos sä istut koko päivän koneen ääressä se ei tarkota, että me muutkin istuttais!
      sit niitä olemattomia harrastuksia: salilla käynti 4-5 krt/vk ympäri vuoden, talvisin hiihto ja lätkä. tai no lätkä on enemmän syksy, talvi ja kevät, kesällä lenkkeily ja jos ehtii niin thai nyrkkeily ja kaiken tämän lisäksi pitäis viel käydä töissä ja opiskella. niin ja muijaakin pitää aina sillon tällön viihdyttää :D joten älä vaan missään nimessä hommaa ittelles burn outia sillä nyrkkeilyllä. kun onhan se raskasta jos kaks kertaa viikossa joutuu reenaan :P

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      43
      2130
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      171
      1903
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1332
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1150
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      952
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      899
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      849
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      772
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      691
    Aihe