Kuomun vetoketju

Millä olette voidelleet kuomun vetoketjun? Tarkoitus olisi tietysti löytää aine joka ei tahraa.
51286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Käy ainakin sukelluspuvun vetoketjuun

Äänestä

käyttänyt ihan vain silikonispraytä. Tahraamisesta en tiedä.

Äänestä
  • laita huulirasvaa, ei tahraa ja toimii hyvin.

    Äänestä

  • frank zane kirjoitti:

    laita huulirasvaa, ei tahraa ja toimii hyvin.

    Hinkkaa timpurin kynällä ketjua niin kyllä luistaa eikä tartu lika kiinni,tässä tämmönen vanhan kansan toimiva konsti myös kotioven jumittavaa lukkopesän kieleen.

    Äänestä

  • potkurit kirjoitti:

    Hinkkaa timpurin kynällä ketjua niin kyllä luistaa eikä tartu lika kiinni,tässä tämmönen vanhan kansan toimiva konsti myös kotioven jumittavaa lukkopesän kieleen.

    livauta vetoketjuja kiimaisen naisen hävyssä, niin johan luistaa!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja voitelu kirjoitti:

Millä olette voidelleet kuomun vetoketjun? Tarkoitus olisi tietysti löytää aine joka ei tahraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu